ساعت و زمان بازی پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان + جدول مسابقات

ساعت و زمان بازی پرسپولیس و استقلال تاجیکستان در چارچوب هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا 2023 مشخص شده است.

ساعت و زمان بازی پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان + جدول مسابقات

ساعت و زمان بازی پرسپولیس و استقلال تاجیکستان در چارچوب هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳ مشخص شده است.

تیم های استقلال تاجیکستان و پرسپولیس ایران در چارچوب یک بازی از دیدارهای هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم خواهند رفت.

تاریخ بازی پرسپولیس و استقلال تاجیکستان

تاریخ بازی پرسپولیس و استقلال تاجیکستان سه شنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۲ است.

ساعت بازی پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان

ساعت بازی پرسپولیس استقلال تاجیکستان سه شنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران خواهد بود.

جزییات بازی پرسپولیس استقلال تاجیکستان

به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، برنامه‌های رسمی پیش از مسابقه تیم‌های پرسپولیس و استقلال تاجیکستان اعلام شد و طبق زمان‌بندی ارائه شده، نشست هماهنگی مدیران، ساعت ۹ روز دوشنبه برگزار خواهد شد.

کنفرانس خبری یحیی گل‌محمدی رأس ساعت ۱۶:۳۰ خواهد بود و سرخپوشان ایران آخرین تمرین خود را هم از ساعت ۱۸:۳۰ در زمین محل برگزاری مسابقه به مدت یک ساعت انجام خواهند داد.

کنفرانس خبری سرمربی استقلال تاجیکستان هم ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه و بعد از آخرین تمرین این تیم خواهد بود که از ساعت ۱۷ برگزار می‌شود.

گفتنی است، بازی پرسپولیس و استقلال تاجیکستان فردا سه شنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۰ برگزار می شود

 

برنامه مسابقات:

استقلال تاجیکستان – پرسپولیس ساعت ۱۷:۳۰

الدحیل قطر – النصر عربستان ساعت ۲۱:۳۰

جدول مسابقات گروه D

۱- النصر عربستان ۹ امتیاز

۲- پرسپولیس ایران ۶ امتیاز

۳- الدحیل قطر یک امتیاز

۴- استقلال تاجیکستان یک امتیاز

پرسپولیس در دور برگشت مسابقات لیگ قهرمانان آسیا فردا میهمان تیم استقلال تاجیکستان است و در صورت پیروزی در این مسابقه گام بزرگی برای صعود از گروه برمی‌دارد. استقلال تاجیکستان یک امتیاز از الدحیل قطر گرفته ولی در قعر جدول است و اگر در این دیدار بازنده شود عملا شانسی برای صعود نخواهد داشت. استقلال تاجیکستان در بازی رفت در دقیقه ۳ مسابقه صاحب پنالتی شد که علیرضا بیرانوند این ضربه را مهار کرد  اما در نشست خبری بعد از مسابقه سرمربی تیم به پرسپولیسی ها وعده داد که منتظر آنها در شهر دوشنبه هستند!

مشکل اصلی پرسپولیس ویروس سرماخوردگی و آنفولانزاست که چند بازیکن این تیم را درگیر کرده است. با این حال بعید است این استقلال قرمزپوش بتواند مانع پیروزی پرسپولیس شود. از سویی دیگر اگر الدحیل مقابل النصر عربستان امتیازبگیرد پرسپولیس ممکن است حتی شانس صدرنشینی در این گروه دشوار را هم پیدا کند البته به شرطی که فردا پیروز شود.

وضعیت وحید امیری هم برای حضور در میدان مشخص نیست او به دلیل مصدومیت مدت هاست از ترکیب پرسپولیس دور است. وحدت هنانوف هم به کشور زادگاهش برمی‌گردد و ممکن است دوباره در ترکیب تیم قرار بگیرد. پرسپولیس در لیگ برتر در ثانیه های آخر مقابل نفت آبادان ۱۰ نفره سه امتیاز را از دست داد و نتوانست از سد این تیم بگذرد و برای دومین مرتبه متوالی در لیگ برتر به تساوی رضایت داد حالا شاگردان گل محمدی با دو مساوی قدم به لیگ قهرمانان گذاشته اند. 

دیگر رسانه ها

کدخبر: 113315

اخبار سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر