قاتل

همدست قاتل نگهبان جوان ساختمان نوساز شرق تهران دستگیر شد + جزئیات

​همدست قاتل نگهبان جوان ساختمان نوساز شرق تهران، قبل از خروج از کشور بازداشت شد.

همدست قاتل نگهبان جوان ساختمان نوساز شرق تهران دستگیر شد + جزئیات

همدست قاتل نگهبان جوان ساختمان نوساز شرق تهران، قبل از خروج از کشور بازداشت شد.

به گزارش عرشه آنلاین؛ ظهر روز هشتم مهرماه، کشف جسد خون‌آلود مرد جوانی در یکی از ساختمان‌های نوساز در شرق تهران از سوی همسایه‌ها به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به‌همراه موسی رضازاده؛ بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی، برای تحقیقات میدانی راهی خانه موردنظر شدند و جسد مرد جوان اهل کشور افغانستان را مشاهده کردند که هدف ضربات چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد، از زمان مرگ مقتول حدوداً ۲۰ ساعتی گذشته است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، مقتول نگهبان ساختمان نوساز بوده و در محل سکونت خود احتمالاً از سوی دوست خود با انگیزه نامشخصی هدف ضربات چاقو قرار گرفته است و قاتل پس از ارتکاب جنایت پا به فرار گذاشته است.

در  نخستین گام مأموران تیم تشخیص هویت اقدام به انگشت‌نگاری از روی جسد کردند و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی نیز مأموریت یافتند با بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف ساختمان و اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه عامل این جنایت را شناسایی کنند.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در گام بعدی با اقدامات اطلاعاتی گسترده ابتدا مخفیگاه متهم را ردیابی کردند و سپس با دستور قضایی موفق به دستگیری وی در یک عملیات غافلگیرانه شدند؛ مرد جوان نیز در جریان تحقیقات ابتدایی به جرم قتل با همدستی دوستش اعتراف و عنوان کرد به‌دلیل اختلافات عمیق خانوادگی مرتکب این جنایت شده است.

کارآگاهان در گام بعدی مخفیگاه همدست قاتل را در سبزوار شناسایی کردند و با دستور قضایی راهی آنجا شدند که پس از تعقیب و مراقبت چند دقیقه‌ای متهم در یک غافلگیرانه قبل از خروج از کشور به اتهام مشارکت در قتل عمدی بازداشت شد.

به گزارش تسنیم، با دستور بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات همچنان ادامه دارد./تسنیم

دیگر رسانه ها

کدخبر: 112431

اخبار سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها

      ارسال نظر