رونالدو در تهران قرنطینه می‌شود /محل اقامت رونالدو کجاست؟

مدیران ارشد باشگاه النصر عربستان راهکار خاصی را برای حضور کریستیانو در تهران مد نظر قرار داده‌اند که در نوع خود جالب توجه است.

رونالدو در تهران قرنطینه می‌شود /محل اقامت رونالدو  کجاست؟

رونالدو در تهران قرنطینه می‌شود

 مدیران ارشد باشگاه النصر عربستان راهکار خاصی را برای حضور کریستیانو در تهران مد نظر قرار داده‌اند که در نوع خود جالب توجه است. 

آنها قصد دارند هنگام ورود به تهران شکل اقامت اعضای کاروان خودشان در هتل را به گونه‌ای هماهنگ کنند که یک یا حداکثر دو طبقه از این هتل به طور کامل در اختیارشان باشد و هیچ مسافر دیگری اجازه تردد در این طبقات را نداشته باشد. 

سوئیت رونالدو هم در یکی از این دو طبقه قرار می‌گیرد و حتی اگر برایش در طبقه دیگر هتل سوئیت اختصاصی بگیرند، باز هم کسی غیر از خود عربستانی‌ها در آنجا اجازه تردد نخواهد داشت و طوری هماهنگ می‌شود که فقط یکسری از کارکنان بتوانند برای خدمات روزمره هتل به آنجا رفت و آمد داشته باشند ولی از آنجا به گونه‌ای حراست می‌شود که هیچ هوادار یا حتی مسافر دیگری از هتل نتواند به طبقه محل اقامت کاروان النصر وارد شده یا نزدیک اتاق کریستیانو رونالدو شود./خبرآنلاین 

 بر اساس بررسی‌های صورت گرفته و هماهنگی تیم النصر عربستان با فدراسیون فوتیال ایران، این تیم به مدت سه روز در تهران و در یکی از هتل‌ اسپیناس پالاس اقامت خواهد داشت. یک طبقه از این هتل در اختیار سفارت عربستان است

تاریخ و ساعت بازی پرسپولیس و النصر عربستان در لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد و بر اساس برنامه اعلام شده، ۲۸ شهریور، اولین بازی شاگردان گل محمدی در ورزشگاه آزادی مقابل یاران کریستیانو رونالدو و سادیو مانه برگزار می شود.

کاروان تیم فوتبال النصر برای شرکت در این دیدار یکشنبه شب ۲۶ شهریور با جت اختصاصی به ایران می‌آید و از طریق فرودگاه مهرآباد مستقیما راهی هتل اسپیناس پالاس خواهد شد.

اولین بازی پرسپولیس روز ۲۸ شهریور برابر النصر عربستان خواهد بود و سپس قرمزها ۱۱ مهر در دوحه به مصاف قهرمان لیگ ستارگان قطر، الدوحیل خواهند رفت تا در دو بازی نخست برابر مدعیان اصلی صعود به مرحله بعدی قرار بگیرند. هفته سوم نیز شاگردان یحیی گل‌محمدی در تهران میزبان استقلال دوشنبه خواهند بود.

دیگر رسانه ها

کدخبر: 106117

سایر رسانه ها

    ارسال نظر