علیرضا بیرانوند | علیرضا بیرانوند و همسرش

شوک بزرگ بیرانوند به پرسپولیس قطعی شد/ سراب پیروزی بر رونالدو در آزادی

علیرغم تلاشی که علیرضا بیرانوند برای بازگشت زودهنگام به ترکیب پرسپولیس داشته، این مهم اتفاق نخواهد افتاد.

شوک بزرگ بیرانوند به پرسپولیس قطعی شد/ سراب پیروزی بر رونالدو در آزادی

علیرغم تلاشی که علیرضا بیرانوند برای بازگشت زودهنگام به ترکیب پرسپولیس داشته، این مهم اتفاق نخواهد افتاد.

به گزارش عرشه آنلاین، فیفادی یک خبر تلخ بزرگ برای پرسپولیسی‌ها به همراه داشت و در جدال ایران - بلغارستان مصدومیت علیرضا بیرانوند را به همراه داشت.

بیرانوند که با پرتاب‌های بلند خود یکی از ویژگی‌های فنی و خاص خود را به نمایش می‌گذاشت، در دقایق ابتدایی جدال ایران مقابل بلغارستان قصد داشت بار دیگر یک پرتاب ویژه را به نمایش بگذارد، با مصدومیت مواجه شد تا خیلی زود تعویض شود. 

در ادامه اعلام شد که شماره یک تیم ملی با کشیدگی عضله مواجه شده و بررسی نهایی هم غیبت سه هفته‌ای وی به عنوان یکی دیگر از اخبار نگران‌کننده برای هواداران ثبت کرد.

این نگرانی از جایی بیشتر می‌شود که پرسپولیس باید در دیداری سخت مقابل النصر عربستان و هم‌تیمی‌های رونالدو و مانه تقابل داشته باشد و از سوی دیگر گلر نامداری روی نیمکت خود بعد از علیرضا بیرانوند در اختیار ندارد و گلرهای جوان این تیم بازی رسمی و حتی لیگ برتری در کارنامه خود ندارند. اتفاقی که باعث می‌شود نگرانی هواداران پرسپولیس و شاید حتی کادرفنی این تیم نیز بیشتر شود.

در شرایطی که احتمال بازی بیرانوند در دیدار با النصر عربستان به عنوان یک گمانه‌زنی طی روزهای اخیر دنبال می‌شد، اکنون پیگیری‌ها نشان می‌دهد بیرانوند به صورت قطعی دیدار با النصر را از دست داده است.

بیرانوند طی ساعات گذشته تلاش زیادی داشته تا کارهای پزشکی‌اش را دنبال کرده و فرصت تقابل دوباره با بیرانوند را شکل دهد اما این اتفاق نهایی نشده و یک حسرت بزرگ را برای شماره یک شکل داد و نگرانی هواداران پرسپولیس برای این جدال نیز دیگر موضوع این خبر است که باید دید چه شرایطی را به دنبال خواهد داشت.

در ادامه همین مطلب بخوانید: تصاویر عجیب از بیرانوند، جهانبخش و ستاره‌های فوتبال ایران/ افسوس بزرگ برای یک پرسپولیسی؛ همه خوشبخت نمی‌شوند!/ ورزش ۳

دیگر رسانه ها

کدخبر: 105698

سایر رسانه ها

    ارسال نظر