قرائتی

واکنش باورنکردنی همسر محسن قرائتی به خبر سه زنه بودنِ شوهرش

بخشی از مستند زندگی حجت الاسلام قرائتی با عنوان شیخ شوخ کاشی طی ساعات اخیر دوباره در شبکه‌های اجتماعی در حال بازنشر است که پربازدید شده.

واکنش باورنکردنی همسر محسن قرائتی به خبر سه زنه بودنِ شوهرش

محسن قرائتی (زادهٔ ۸ دی ۱۳۲۴) روحانی ایرانی است.  ممحسن قرائتی در اردیبهشت سال ۱۳۶۱ با حکم سید روح‌الله خمینی به «نمایندگی ولی فقیه» در سازمان نهضت سوادآموزی منصوب شد محسسن قرائتی سپس ریاست این سازمان را بر عهده گرفت که این مسئولیت را تا اسفند ۱۳۸۹ بر عهده داشت. محسن قرائتی هم‌اکنون علاوه بر ادارهٔ ستاد اقامه نماز در زمینه تفسیر قرآن نیز فعالیت دارد.

به گزارشی عرشه آنلاین، بخشی از مستند زندگی حجت الاسلام قرائتی با عنوان شیخ شوخ کاشی طی ساعات اخیر دوباره در شبکه‌های اجتماعی در حال بازنشر است که پربازدید شده.

باشگاه خبرنگاران جوان این مستند را بازنشر کرده و نوشته است:

در بخشی از این فیلم مستند همسر وی داستانی را تعریف می‌کند که زمانی سوار بر تاکسی است عده ای بدون اینکه وی را بشناسند داخل تاکسی مدعی می شوند که قرائتی سه زن دارد.

همسر حجت الاسلام قرائتی در ادامه خاطره اش می گوید از راننده تاکسی تقاضا کردم تا مرا تا درب منزل ببرد و گفتم کرایه بیشتری می دهم تا به مقصد اصلی ام برسم.

وی هنگام رسیدن به درب منزل ناخداگاه به راننده تاکسی می گوید اینجا منزل آقای قرائتی است و من همسر ایشان هستم و او تنها یک همسر دارد که این سخن با واکنش و شرمندگی راننده تاکسی مواجه می شود./ برترینها

دیگر رسانه ها

کدخبر: 105669

سایر رسانه ها

    ارسال نظر