پرسپولیس و النصر عربستان

کنفدراسیون فوتبال آسیا تاریخ و ساعت بازی پرسپولیس و النصر عربستان را اعلام کرد

تاریخ و ساعت بازی پرسپولیس و النصر عربستان در لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا تاریخ و ساعت بازی پرسپولیس و النصر عربستان  را اعلام کرد

کنفدارسیون آسیا تاریخ و ساعت بازی پرسپولیس و النصر عربستان در لیگ قهرمانان آسیا را اعلام کرد 

دیدار پرسپولیس و النصر در ورزشگاه آزادی

 کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه لیگ قهرمانان آسیا را روی خروجی وبسایت خود قرار داد و بر این اساس ورزشگاه آزادی به عنوان ورزشگاه میزبان دیدار پرسپولیس و النصر و نساجی و الهلال انتخاب شد.

.برنامه تیم پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا سرانجام اعلام شد: 28 شهریور، اولین بازی در ورزشگاه آزادی مقابل یاران کریستیانو رونالدو و سادیو مانه.

مطابق اعلام ای اف سی دو تیم پرسپولیس ایران و النصر عربستان در تاریخ سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ به مصاف هم خواهند رفت.بازی پرسپولیس و النصر ساعت ۱۹:۳۰ سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ در ورزشگاه – برگزار خواهد شد.

بازی پرسپولیس النصر

کنفدراسیون فوتبال آسیا در شرایطی مراسم قرعه‌کشی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا را برگزار کرد که قرار است هفته اول مرحله گروهی، روز سه شنبه ۲۷ و ۲۸ شهریورماه برگزار شود. سرخ‌پوشان پایتخت که فصل گذشته توانستند در لیگ برتر و جام حذفی به عنوان قهرمانی برسند و سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به‌دست آورند، به عنوان تیم سرگروه در گروه پنجم حضور دارند و حالا باید در فاصله حدوداً ۲۵ روز تا اولین بازی‌ آسیایی‌شان خود را آماده کنند.

اولین بازی پرسپولیس روز 28 شهریور برابر النصر عربستان خواهد بود و سپس قرمزها 11 مهر ماه در دوحه به مصاف قهرمان لیگ ستارگان قطر، الدحیل خواهند رفت تا در دو بازی نخست برابر مدعیان اصلی صعود به مرحله بعدی قرار بگیرند. هفته سوم نیز شاگردان یحیی گل‌محمدی در تهران میزبان استقلال دوشنبه خواهند بود.

پرسپولیس

پرسپولیسی‌ها در حالی خود را برای حضور در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا باید آماده کنند که در دوره قبلی رقابت‌ها حضور نداشتند و در آخرین حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا هم اتفاقات جنجالی رخ داد؛ به‌طوری‌که انتشار یک پیام جنجالی در فضای مجازی علیه تیم گوا هند که در آن فصل همگروه پرسپولیس بود، باعث شد واکنش تند کنفدراسیون فوتبال آسیا شد و نه‌تنها پرسپولیسی‌ها به پرداخت ١٧ هزار و ۵٠٠ دلار به عنوان جریمه محکوم شدند، بلکه به انجام یک بازی خانگی در لیگ قهرمانان آسیا بدون حضور تماشاگر هم محکوم شدند.

۱۹ سپتامبر (۲۸ شهریور): پرسپولیس - النصر عربستان
3 اکتبر (11 مهر): الدحیل قطر - پرسپولیس
۲۴ اکتبر (۲ آبان): پرسپولیس - استقلال تاجیکستان
6 نوامبر (15 آبان): استقلال تاجیکستان - پرسپولیس
۲۷ نوامبر (۶ آذر): النصر عربستان - پرسپولیس
11 دسامبر (20 آذر): پرسپولیس - الدحیل

سرخ‌پوشان پایتخت بعد از حکم صادره از سوی کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا، دیگر در لیگ قهرمانان آسیا حضور نداشتند و همین مسئله باعث شد تا محرومیت آن‌ها به فصل ۲۴-۲۰۲۳ منتقل شود. طبق برنامه‌ریزی انجام شده از سوی (AFC) شاگردان یحیی گل‌محمدی باید در نخستین بازی‌شان در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا به مصاف النصر عربستان بروند که با توجه به سرگروهی پرسپولیس، سرخ‌پوشان پایتخت در این مسابقه میزبان هستند.

لیگ قهرمانان آسیا

شاگردان گل‌محمدی با توجه به محرومیت هواداران‌شان، نمی‌توانند از انرژی یار دوازدهم خود در این مسابقه سخت‌ونفسگیر بهره ببرند؛ آن‌هم در شرایطی‌که علاقه‌مند به فوتبال در ایران چشم‌انتظار حضور فوق‌ستاره‌های فوتبال جهان در این کشور بودند اما حالا در شرایطی که کریستیانو رونالدو همراه با تیم النصر در راه تهران است، پرسپولیسی‌ها باید 28 شهریورماه در دیداری بدون تماشاگر به میزبانی ورزشگاه آزادی تهران به مصاف النصر بروند! البته میزبانی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی در صورتی انجام خواهد شد که مقدمات ورود (VAR) به فوتبال ایران فراهم شود و در غیر این‌صورت، سرخ‎‌پوشان پایتخت باید در کشورهای همسایه از رقبای‌شان میزبانی کنند.تاریخ و ساعت بازی پرسپولیس و النصر عربستان در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳ را در ادامه بخوانید.

تاریخ و ساعت بازی پرسپولیس و النصر عربستان در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳

کنفدراسیون فوتبال آسیا در شرایطی امروز مراسم قرعه‌کشی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا را برگزار کرد که قرار است هفته اول مرحله گروهی، روزهای دوشنبه و سه شنبه ۲۷ و ۲۸ شهریورماه برگزار شود. سرخ‌پوشان پایتخت که فصل گذشته توانستند در لیگ برتر و جام حذفی به عنوان قهرمانی برسند و سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به‌دست آورند، به عنوان تیم سرگروه در گروه پنجم حضور دارند و حالا باید در فاصله حدوداً ۲۵ روز تا اولین بازی‌ آسیایی‌شان خود را آماده کنند.

پرسپولیسی‌ها در حالی خود را برای حضور در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا باید آماده کنند که در دوره قبلی رقابت‌ها حضور نداشتند و در آخرین حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا هم اتفاقات جنجالی رخ داد؛ به‌طوری‌که انتشار یک پیام جنجالی در فضای مجازی علیه تیم گوا هند که در آن فصل همگروه پرسپولیس بود، باعث شد واکنش تند کنفدراسیون فوتبال آسیا شد و نه‌تنها پرسپولیسی‌ها به پرداخت ١٧ هزار و ۵٠٠ دلار به عنوان جریمه محکوم شدند، بلکه به انجام یک بازی خانگی در لیگ قهرمانان آسیا بدون حضور تماشاگر هم محکوم شدند.

کریستیانو رونالدو

سرخ‌پوشان پایتخت بعد از حکم صادره از سوی کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا، دیگر در لیگ قهرمانان آسیا حضور نداشتند و همین مسئله باعث شد تا محرومیت آن‌ها به فصل 24-2023 منتقل شود. طبق برنامه‌ریزی انجام شده از سوی (AFC) شاگردان یحیی گل‌محمدی باید در نخستین بازی‌شان در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا به مصاف النصر عربستان بروند که با توجه به سرگروهی پرسپولیس، سرخ‌پوشان پایتخت در این مسابقه میزبان هستند.

شاگردان گل‌محمدی با توجه به محرومیت هواداران‌شان، نمی‌توانند از انرژی یار دوازدهم خود در این مسابقه سخت‌ونفسگیر بهره ببرند؛ آن‌هم در شرایطی‌که علاقه‌مند به فوتبال در ایران چشم‌انتظار حضور فوق‌ستاره‌های فوتبال جهان در این کشور بودند اما حالا در شرایطی که کریستیانو رونالدو همراه با تیم النصر در راه تهران است، پرسپولیسی‌ها باید 28 شهریورماه در دیداری بدون تماشاگر به میزبانی ورزشگاه آزادی تهران به مصاف النصر بروند! البته میزبانی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی در صورتی انجام خواهد شد که مقدمات ورود (VAR) به فوتبال ایران فراهم شود و در غیر این‌صورت، سرخ‎‌پوشان پایتخت باید در کشورهای همسایه از رقبای‌شان میزبانی کنند.

 

دیگر رسانه ها

کدخبر: 105181

سایر رسانه ها

    ارسال نظر