زوج کلاهبردار

زوج کلاهبردار ۳۰ میلیاردی در پلدختر دستگیر شد

فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری زوج کلاهبردار و کشف ۳۰ میلیارد ریال کلاهبردای در شهرستان پلدختر خبر داد.

حجم ویدیو: 6.04M | مدت زمان : 00:02:24

فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری زوج کلاهبردار و کشف ۳۰ میلیارد ریال کلاهبردای در شهرستان پلدختر خبر داد.

به گزارش عرشه آنلاین ؛سردار یحیی الهی امروز دوازدهم شهریورماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در پی ارسال حکم جلب ۲ نفر از سوی مراجع قضایی مبنی براینکه این افراد در پوشش کارکنان دولت از شهروندان در سطح شهرستان پلدختر کلاهبرداری کرده بودند، بلافاصله با تشکیل یک گروه ویژه، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به متواری و تحت تعقیب قرار داشتن این کلاهبرداران حرفه‌ای که ساکن یکی از روستاهای شهرستان پلدختر بودند افزود: ماموران انتظامی با تلاش شبانه‌روزی و انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی مناسب، در نهایت موفق به شناسایی محل اختفای این زوج کلاهبردار در شهرستان شدند.

فرمانده انتظامی لرستان خاطرنشان کرد: مأموران پس از اخذ نیابت قضائی، با انجام یک عملیات هدفمند موفق شدند این کلاهبرداران متواری را که دارای چندین فقره سابقه کلاهبرداری و خیانت در امانت بودند، در مکان مورد نظر دستگیر و به مقرانتظامی منتقل کنند.

سردار الهی اضافه کرد: متهمان در تحقیقات انجام شده به بزه انتصابی و کلاهبرداری ۳۰ میلیاردی در پوشش معاملات صوری و دریافت وام‌های بانکی از شهروندان در سطح این شهرستان اعتراف کردند.

وی با تأکید بر عدم اطمینان شهروندان به افراد ناشناس و پرهیز از در اختیار قرار دادن اطلاعات فردی و خانوادگی خود به آنان افزود: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده و معرفی به دستگاه قضایی، با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.

منبع: دیده بان

دیگر رسانه ها

کدخبر: 104506

سایر رسانه ها

    ارسال نظر