قلعه‌نویی

قلعه‌نویی: خداداد عزیزی نابغه فوتبال است

سرمربی تیم ملی فوتبال از انتخاب خداداد عزیزی و هومن افاضلی به عنوان مشاوران خود در تیم ملی دفاع کرد.

قلعه‌نویی: خداداد عزیزی نابغه فوتبال است

سرمربی تیم ملی فوتبال از انتخاب خداداد عزیزی و هومن افاضلی به عنوان مشاوران خود در تیم ملی دفاع کرد.

به گزارش عرشه آنلاین، امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در حاشیه نخستین تمرین این تیم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: من باید از ۳ گروه تشکر کنم. کار من نبوده و همه تلاش کردند. آقای محمدی، آقای سیفی، شهردار منطقه ۵، شهردار منطقه ۲۲، آقای شریفی و شرفی که تلاش کردند و در این دو، سه هفته کمک کردند که این زمین را برگردانیم.

وی درباره اضافه شدن خداداد عزیزی به تمرین امروز بیان کرد: او یکی از بزرگان فوتبال ما است و خاطرات خوبی برای این ملت درست کرده و گل او به استرالیا باعث شد ۳ یا ۴ روز جشن داشته باشیم. او و افاضلی قرار بود از همان روز اول اضافه شوند اما به دلیل یک سری از مشکلات چه به عنوان مشاور و چه به عنوان کادر به تیم من اضافه شدند. خداداد نابغه فوتبال است و افاضلی هم آدم فرهیخته‌ای در کار خودش است و باید از همه پتانسیل خود استفاده کنیم.

اردوی تیم ملی در جزیره کیش

سرمربی تیم‌ملی به آماده‌سازی زمین تمرین جزیره کیش برای برگزاری اردوی تیمش قبل از جام ملت‌های آسیا اشاره و بیان کرد: ما یک بازی در کیش داشتیم و باید از مسئولین کیش تکر کنم که یک زمین خوب درست کردند. استادیوم اصلی هم درست شده است و اینکه پیش از اعزام به کیش برویم، زیاد است. ابتدا باید یک تیم پیدا کنیم که بتوانیم قبل از ورود به قطر (برای حضور در جام ملت‌های آسیا در زمستان) یک بازی انجام دهیم، حتما اردو را در کیش برگزار می‌کنیم. به جای این که به قطر و امارات برویم، در کیش کنار عزیزانمان اردو را برگزار می‌کنیم و اگر نشد به قطر می‌رویم.

وظیفه تیم امید این است که به بزرگسالان بازیکن دهد

سرمربی تیم ملی درباره دعوت نکردن صیادمنش، حزباوی، سلمانی و دعوت شدن آن‌ها به اردوی تیم امید گفت: در سه، چهار دهه گذشته همیشه تنشی بین تیم بزرگسالان و تیم امید وجود داشته و پنج دهه است که تیم امید ما به المپیک نرفته است. الآن یک همکاری بین کمیته ملی المپیک، فدراسیون فوتبال، تیم ملی بزرگسالان و تیم ملی امید ایجاد شده و این چهار بازیکن را هم در اختیار آنها گذاشتیم تا بتوانند نتیجه بگیرند.

او ادامه داد: عنایتی در بدترین شرایط تیم ملی امید هدایت تیم را پذیرفته و به نوعی به خاطر مملکتش ایثار کرده و در کمترین زمان تیم خوبی را جمع و جور کرده است. او تلاش می‌کند تیمش نتیجه بگیرد. من به این تیم خوش‌بین هستم اما اگر نشد، من تلاشش را دیده‌ام. او برای تورنمنت عراق، سه روزه تیم را جمع کرد و به هر حال فوتبال است و هر اتفاقی امکان دارد رخ دهد. رقبای ما در تیم‌های پایه پیشرفت داشته‌اند و کادر تیم ملی امید نهایت تلاشش را می‌کند و ما هم دعا خواهیم کرد و این وظیفه ماست. آن چهار بازیکن در لیست تیم ملی بزرگسالان بودند که شاید در جام ملت‌های آسیا هم باشند. ما علاوه بر نتیجه‌گیری، باید تغییراتی را با شیب ملایم داشته باشیم. وظیفه تیم امید این است که به تیم بزرگسالان بازیکن دهد و خدا را شکر بازیکنان امید ما در لیگ بازی می‌کنند و به آنها توجه می‌شود و بها داده می‌شود اما الآن اولویت ما بازی‌های ازبکستان است.

ادامه دارد...

منبع: ایسنا

دیگر رسانه ها

کدخبر: 104351

سایر رسانه ها

    ارسال نظر