«طارمی» در پورتو ماندنی شد

«طارمی» در پورتو ماندنی شد

 «طارمی» در پورتو ماندنی شد

 «طارمی» در پورتو ماندنی شد

فابریتزیو رومانو معتبرترین خبرنگار نقل و انتقالاتی فوتبال اروپا اعلام کرد مذاکرات میلان و پورتو رسما بهم خورده و مهدی طارمی پس از برگزاری جلسه با رئیس باشگاه پورتو در این تیم ماندنی شده است.

طبق نوشته رسانه کالچومرکاتو، خوش‌بینی متوسطی وجود دارد که مهدی طارمی میلانی شود.

به گزارش عرشه آنلاین؛ در شرایطی که دو باشگاه پورتو و میلان در آستانه اعلام خبر رسمی انتقال مهدی طارمی بودند، شب گذشته به ناگاه این توافق از سوی ستاره ایرانی به دلیل رقم پیشنهادی میلانی‌ها، به هم خورده است.

آنطور که روزنامه گاتزتا خبر داده، میلان به طارمی دستمزد سالیانه ۱.۵ میلیون یورو به علاوه پاداش پیشنهاد داده و طارمی عنوان کرده این رقم بسیار پایین‌تر از دیگر پیشنهاداتی است که در این مدت به دستش رسیده است، از این رو، توافق میلان با پورتو که ظهر به دست آمد، شب به هم خورد تا همه چیز به امروز کشیده شود.

طبق گزارش کالچومرکاتو، آخرین مسائل در مورد قرارداد طارمی از کمیسیون درخواستی ایجنت های او و ژرژ مندس به میلان ناشی می شود. به علاوه، روسونری از نحوه درخواست پورتو برای بازنگری شرایط در اواخر گفتگوها خوشش نیامد. این معامله در حال حاضر همچنان ادامه دارد و خوش بینی متوسطی وجود دارد که به هر حال انجام خواهد شد.

 

دیگر رسانه ها

کدخبر: 104073

سایر رسانه ها

    ارسال نظر